JOIN US!

PRODUCENT / PRODUCER

GŁÓWNE ZADANIA

  • zarządzanie produkcją gier AR/VR
  • współpraca z zespołami programistów, grafików, designerów
  • praca nad kilkoma projektami jednocześnie
  • zagwarantowanie integralności projektu i osiąganie założonych celów
  • praca w metodyce Agile
OCZEKIWANIA

  • przynajmniej 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • przynajmniej jednej wydanej gry
  • zrozumienia każdego aspektu tworzenia i wydawania gry komputerowej
  • doskonałej znajomości rynku gier, obecnie panujących trendów, a w szczególności gier VR
  • dużej kreatywności i umiejętności znajdowania niekonwencjonalnych rozwiązań
  • wysokiej komunikatywności i świetnej organizacji czasu pracy
  • umiejętności zarządzania i dokumentowania kilku projektów jednocześnie
  • mile widziane doświadczenie przy projektach AR/VR
OFERUJEMY

  • pracę nad innowacyjnym na skalę światową projektem
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • przyjazną atmosferę w niedużym lecz bardzo zgranym zespole
  • możliwość korzystania z VR Roomu z najnowszymi grami
  • pracę w biurze w prestiżowej okolicy w Warszawie

RESPONSIBILITIES

  • management of the AR/VR games production
  • cooperation with the teams of developers and graphic designers
  • working on the several projects simultaneously
  • taking care of the realization of the work schedule and keeping a task backlog
  • ability to work in the Agile methodology

EXPECTATIONS

  • at least 3 years of experience on the similar position
  • proven track of at least one game released
  • knowledge and understanding of the game development and releasing process
  • excellent knowledge and understanding of a gaming industry and trends especially VR games
  • high level of creativity and ability to find non-obvious solutions
  • excellent interpersonal and communication skills
  • excellent time management – working on several projects
  • experience with AR/VR projects will be a plus

 WE OFFER

  • opportunity to work on a very innovative project
  • competitive salary adjusted to the skills and experience
  • friendly atmosphere in a small and well-knit team
  • In-house VR Room
  • office in a prestigious district in Warsaw